Úvodní ustanovení

Vítáme Vás na webových stránkách Jazykové Kurzy Hranice a děkujeme Vám za váš zájem o naše služby. Tyto podmínky užívání (dále jen 'Podmínky') se vztahují na veškerý obsah a služby dostupné na webu kurzyhranice.cz. Je důležité, aby každý z návštěvníků či zákazníků našich jazykových kurzů stránky pečlivě přečetl tyto Podmínky, neboť jejich akceptací dochází k uzavření smluvního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem. Tento dokument definuje pravidla a právní vztahy mezi provozovatelem webu, panem Miloslavem Kořínkem, s bydlištěm Antonína Barcala 1340/28, 370 05 České Budějovice, Česká republika, a uživateli stránky.

Podmínky užívání mohou být kdykoliv měněny nebo aktualizovány bez předchozího upozornění a to jednostranným rozhodnutím provozovatele. Pokračováním v užívání stránek po takových změnách automaticky vyjadřujete souhlas s nově aktualizovanými Podmínkami. V případě nejasností nebo dotazů Vás prosíme, aby jste se obrátili na náš kontaktní e-mail [email protected].

Používání obsahu a služeb webu

Veškerý obsah webu kurzyhranice.cz je chráněn autorským právem a patří provozovateli stránek nebo jeho licencovaným partnerům. Je zakázáno jakkoliv kopírovat, rozšiřovat nebo jinak využívat obsah stránek mimo osobní potřebu bez předchozího souhlasu provozovatele. Používání služeb je určeno pouze pro osobní a nekomerční užití a nesmí být používáno v rozporu s platnými právními předpisy. Jakékoli porušení autorských práv nebo zneužití obsahu webu bude stíhané dle platných zákonů.

Sdílet:

Napsat komentář