Angličtina pro středně pokročilé

Kurz Angličtina pro středně pokročilé je určen zájemcům, kteří se již anglicky domluví v běžných situacích, mají dobrý přehled o gramatických strukturách a chtějí své znalosti dále rozvíjet v oblasti gramatiky i konverzace.

Kurz je ideální pro všechny, kteří se v minulosti věnovali angličtině na vyšší úrovni (delší studium na škole) a nyní by chtěli upevnit znalosti gramatiky, začít lépe komunikovat a lépe se orientovat ve složitějších textech.

Po absolvování kurzu a složení testu mohou studenti získat certifikát dokládající dosaženou úroveň.

Délka výuky: 17 týdnů, 1 x týdně dvě vyučovací hodiny

Angličtina pro středně pokročilé 2

Zahájení kurzu: 16. září 2019, 17:30
Doba výuky: pondělí, 17:30–19:00
Počet volných míst: 1 (z celkového počtu 8)
Místo výuky: Hranice, 1. máje 2063

Učebnice: English file Intermediate 3rd Editionučebnice a pracovní sešit (za pololetí se probere zhruba třetina učebnice)

Učebnice není zahrnuta v ceně kurzu. Během pololetí se probere zhruba třetina učebnice.

Do kurzu pro první pololetí roku 2019/20 se můžete přihlásit odesláním e-mailu na adresu info@kurzyhranice.cz nebo telefonicky na čísle 604422770

Cena: 2 550,- Kč (konečná cena, nejsme plátci DPH)

Po skončení pololetí je většinou možné navázat kurzem ve stejný den a dobu. Například absolvent kurzu 1 pokračuje v kurzu 2 atd. Platí také, že pokud na dané úrovni už nějaké znalosti máte, můžete nastoupit rovnou do vyšší dílčí úrovně (nemusíte začínat od první lekce učebnice ve skupině 1).

Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyplňte rozřazovací test.

Výukové prostory v Hranicích na adrese:

1. máje 2063: