Angličtina pro středně pokročilé

Kurz Angličtina pro středně pokročilé je určen pro studenty, kteří mají velmi dobrou pasivní znalost angličtiny a současně se dokáží domluvit na základní úrovni.

Kurz je ideální pro všechny, kteří se v minulosti věnovali angličtině na vyšší úrovni (delší studium na škole) a nyní by chtěli upevnit znalosti gramatiky, začít lépe komunikovat a lépe se orientovat ve složitějších textech.

Po absolvování kurzu a složení testu mohou studenti získat certifikát dokládající dosaženou úroveň.

Délka výuky: 17 týdnů, 1 x týdně dvě vyučovací hodiny

Angličtina pro středně pokročilé 3

Doba výuky: úterý, 17:00–18:30

Počet volných míst: 0 (z celkového počtu 8)

Zahájení kurzu: 18. září 2018, 17:00

Místo výuky: Hranice, 1. máje 2063

 

Učebnice: Dobíhající skupina (3, 4) –  International Express Intermediate 3rd Edition (za pololetí se probere zhruba třetina učebnice)

Nové skupiny (2, 3) – English file Intermediate 3rd Editionučebnice (případně Czech Edition, pokud je skladem) a pracovní sešit (za pololetí se probere zhruba třetina učebnice)

 

Učebnice není zahrnuta v ceně kurzu. Na první hodinu nakopíruji materiály a dám informace k pořízení učebnice.

 

Na první hodinu učebnici nepotřebujete – domluvíme se na jejím hromadném pořízení (učebnice není zahrnuta v ceně kurzu).

Do kurzu pro první pololetí roku 2018/19 se můžete přihlásit odesláním e-mailu na adresu info@kurzyhranice.cz nebo telefonicky na čísle 604422770

Cena: 2 550,- Kč (konečná cena, nejsme plátci DPH)

 

Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyplňte rozřazovací test. O výsledku a zařazení do kurzu budete informování e-mailem během několika dní po vyplnění testu: https://docs.google.com/forms/d/1P3Xo6xR8d37DVAlhQsYnvH0Xa2Z4xGCTI0TfLPBu_PA.

 

Výukové prostory v Hranicích na adrese:

1. máje 2063: